VEGANSTVÍ JE ŽIVOTNÍ STYL, KTERÝ MILUJI A ŽIJU JÍM NAPLNO.

Jedním z mých velkých snů bylo otevření obchůdku, který by nabízel širokou nabídku všech možných veganských produktů.

Obchod je určen nejen veganům, ale i milovníkům přírody, zvířat a zdravého životního stylu.

Nabízíme 100% rostlinné produkty od jídla až po oblečení…

Chcete udělat něco malého pro náš svět?

Buďte hrdinou a chraňte ho s námi společně.

S láskou pro život.

Věřím, že společnými silami můžeme tento svět udělat lepším. Já sama se mám ještě hodně co učit, ale už teď vím, že to co dělám je správné pro ty, kteří svůj život nemohou ovlivnit. Celý svět zachránit nemohu, ale mohu předejít tomu, jak bude nakládáno se zvířaty. V dnešní době mám na výběr co budu jíst, a je spoustu možností.

Už v dětství jsem měla slabost pro pomáhání a zůstalo mi to. Chtěla jsem být veterinářkou a zachraňovat zvířátka, ale nechtěla jsem jim životy brát. Pro toto povolání jsem se tedy nerozhodla. Ale prosadila jsem si vegetariánství. Jak roky ubíhaly, dospěla jsem i ve svém životním stylu a stala se vegankou.

Každý máme své bláhové sny a mým snem je stále lepší svět. Člověk by měl dělat to co má rád, říká se. A tak jsem se jednoho dne, z minuty na minutu rozhodla skočit po hlavě do jednoho svého velkého snu.

Bylo to otevření obchůdku, kde bude vegan úplně všechno. Práce je to složitá a velice finančně nákladná. I přesto se s celým týmem snažíme vydržet a věříme, že se jednoho dne podaří jít za svým snem dál a dál.

Rádi bychom pomáhali všude kde je třeba, ale to je otázka budoucnosti, až bude obchůdek pomoci schopný. I přes to se snažíme alespoň kontaktovat různé nadace, charitativní spolky, dobročinné akce a podobné pomocné asociace.

Na výběr je z řady benefičních výrobků, díky jejichž zakoupení pomáháte i VY. <3

Na Facebookových stránkách zase můžete sledovat, co se děje ve světě a jaké akce se kde chystají, v kamenném obchůdku je nástěnka akcí konajících se v okolí, vzdělávací skříňka plná letáků a informací, které se s veganstvím spojují a pomohou Vám v začátcích. 🙂

Nebo pokud jste fanouškem instagramu, můžete nás sledovat i tam. 🙂

Baví nás také výroba Vegan občerstvení pro Vaše párty, svatby, narozeniny, svátky, Vánoce, všeho, kde se člověk dobře baví. Připravíme Vám sladké i slané pohoštění a dokonce i zdravé nápoje. 🙂